Spolupráca s VÚB GENERALI

Myslieť na zabezpečenie poproduktívneho obdobia života doteraz nebolo a žiaľ, v súčasnej dobe stále nie je dostatočne v povedomí aktívnej populácie. Preto sme tu my, aby sme pomohli zabezpečiť príjemnejší život na dôchodku.

Keďže najvyššie zhodnotenie úspor a očakávané výnosy sa dosahujú najmä v dlhšom časovom horizonte, je dôležité, aby sa do systému SDS zapojili už mladí ľudia, absolventi stredných a vysokých škôl, a prenechali tak starostlivosť o svoj dôchodok na nás. Tí, ktorí už vstúpili do 2. piliera, u nás nachádzajú vysokokonkurenčné zhodnotenie dôchodkových fondov.

A preto potrebujeme práve vás. Ak ste komunikatívny, s priateľským prístupom k ľuďom, rozšírte naše rady a staňte sa sprostredkovateľom SDS. Či je to práca ťažká alebo ľahká, závisí od vlastného prístupu. Je to však určite práca užitočná a veľmi zaujímavá.

  • Stratégiou našej spoločnosti je otvorený prístup ku klientovi založený na kvalite a transparentnosti ponúkaných služieb. Spoločnosť je pod kontrolou Národnej banky Slovenska.
  • Sme silný, profesionálny, odborne zdatný tím, tak príď medzi nás a budeš jeho členom!
  • Radi vám povieme všetky potrebné informácie, zodpovieme otázky prostredníctvom komunikačnej cesty, ktorú si zvolíte.

Informácie podá